Królewna Rodzina Monet Tom 2 Część 2

Królewna Śnieżka i Kraina Lodu “Królewna Śnieżka i Kraina Lodu” to drugi tom książki “Rodzina Monet”. W tej części Śnieżka jest już królową, a jej mąż Król Lew jest królem. Mieszkają oni w pałacu w Krainie Lodu, gdzie Śnieżka ma dwie siostry bliźniaczki – Annę i Elsę. Wszyscy spędzają dużo czasu na zabawach i urodzinach. Jednak pewnego dnia Anna zostaje porwana przez złego Króla Wilka i Królowa Śnieżka musi ją uratować.

“Królewna Śnieżka i Kraina Lodu” to kontynuacja przygód bohaterki ze słynnej baśni Andersena. W tej części Śnieżka jest już królową, a jej mąż Król Lew jest królem. Mieszkają oni w pałacu w Krainie Lodu, gdzie Śnieżka ma dwie siostry bliźniaczki – Annę i Elsę. Wszyscy spędzają dużo czasu na zabawach i urodzinach. Jednak pewnego dnia Anna zostaje porwana przez złego Króla Wilka i Królowa Śniežka musi jà uratować.

Nowe oblicze królestwa

Królewna Rodzina Monet Tom 2 Część 1 – Nowe oblicze królestwa to drugi tom serii o królewnie Monet i jej przygodach. Tym razem królewna i jej rodzina muszą stawić czoła nowemu wyzwaniu – niebezpiecznemu wirusowi, który atakuje ich królestwo. Aby go pokonać, muszą oni zjednoczyć się i wykorzystać wszystkie swoje umiejętności. Czy im się to uda?

Nowy tom Królewnej Rodziny Monet jest pełen niebezpiecznych przygód, ale także pięknych ilustracji. Dzięki nim czytelnicy mogą lepiej zrozumieć historię i śledzić poczynania bohaterów. Tom 2 Część 2 – Nowe oblicze królestwa to must have dla każdego fana serii!

Królewna Rodzina Monet: Tom 2 Część 2 – Powrót do źródeł

W 1857 roku Camille została wydana za rodzinnego przyjaciela, Armanda Godchauxa. Wkrótce potem urodziła syna, i Camille stwierdziła, że jej miejsce jest w domu. Zajęła się wychowywaniem dziecka, a także pomocą mężowi w prowadzeniu biznesu. Wkrótce jednak stwierdziła, że nie może żyć bez malarstwa. Powróciła do studiowania i nauczyła się nowych technik. W 1865 roku urodziła drugiego syna i postanowiła skupić się na rodzinie.

Camille była bardzo utalentowaną artystką, ale jej miejsce było w domu. Zajmowała się wychowywaniem swoich synów i pomagała mężowi w prowadzeniu biznesu. Wkrótce jednak stwierdziła, że nie może żyć bez malarstwa. Powróciła do studiowania i nauczyła się nowych technik. Dzięki temu mogła cieszyć się swoją pasją, a także dostarczać swojej rodzinie finansowej stabilności.

Królewna Rodzina Monet: Tom 2 Część 2 – Najcenniejszy skarb

W drugiej części książki “Królewna Rodzina Monet: Tom 2” autorka opowiada o najcenniejszym skarbie. Skarbem tym jest kolekcja monet, której wartość szacuje się na ponad sto milionów dolarów. Kolekcja ta została stworzona przez królową Elżbietę II i jej męża, księcia Filipa. Zawiera ona ponad dwanaście tysięcy monet, w tym rzadkie egzemplarze monety królewskiej rodziny oraz unikatowe monety z całego świata. Książka opisuje historię powstania tej niezwykłej kolekcji oraz jej wystawiania się w muzeach na całym świecie.