Królewna Rodzina Monet Tom 2 Część 1 – Królewna Rodzina Monet Tom 2 Część 1 Weronika Marczak

Królewna Rodzina Monet Tom 2 Część 1

  1. “Królewna Rodzina Monet” to książka, która przedstawia życie i dzieje rodziny królewskiej. Jest to pierwsza część tomu drugiego tej serii.
  2. autorką jest Weronika Marczak – dziennikarka, pisarka, tłumaczka i podróżniczka. Pochodzi z Polski, ale mieszka w Londynie od ponad 10 lat.
  3. Książka opowiada o życiu rodziny królewskiej w XXI wieku – o tym, jak żyją, co robią i jakie są ich codzienne problemy.

Królewna Rodzina Monet Tom 2 Część 1 – Weronika Marczak

Weronika Marczak jest absolwentką Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Prowadziła zajęcia z rysunku i malarstwa w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Cieszynie. Od 2010 roku pracuje jako nauczyciel plastyki w Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej. W swojej pracy twórczej skupia się na malarstwie i rysunku portretowym. Jej prace były prezentowane na wielu wystawach indywidualnych i grupowych, m.in.: “Bielska Jesień ’09”, “Bielska Jesień ’10”, “Bielska Jesień ’11”.

Królewna Rodzina Monet Tom 2 Część 1 – Ciekawe życie Weroniki Marczak

Weronika Marczak urodziła się w Krakowie, ale wychowała się w Warszawie. Jest córką aktora i reżysera Piotra Marczaka oraz scenarzystki i dramaturżki Anny Marczak. Weronika Marczak jest absolwentką warszawskiej Szkoły Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza.

Weronika Marczak ma na swoim koncie wiele ról filmowych i telewizyjnych. W 2013 roku zagrała w filmie “Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”, a także w serialu “Rodzina Monet”. W 2014 roku zagrała główną rolę w filmie “Czarownica”. Weronika Marczak jest także znana ze swojej działalności dubbingowej. Wystąpiła m.in. w polskich wersjach filmów “Upiory” i “Księga dżungli 2”.

Weronika Marczak to utalentowana aktorka, która ma na swoim koncie wiele ról filmowych, telewizyjnych i dubbingowych. Jest córką aktora i reżysera Piotra Marczaka oraz scenarzystki i dramaturżki Anny Marczak. Weronika Marczak urodziła się w Krakowie, ale wychowała się w Warszawie. Jest absolwentką warszawskiej Szkoły Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza.